Monica McDevitt Carnival


Sunday   28 July 2019        
9:00AM            
  11 Devon Navy v Bye    
  15 Devon Navy v Bye    
Court 2 11 SENA v NTNA White Tahlia Perkins (NTNA) Lily Campbell (STNA)
Court 3 11 KNA Blue v NTNA Black Tianah Kamaric (STNA) Clarissa Murphy (STNA)
Court 4 11 STNA Gold v Huon Valley Danielle McLean (NTNA) Lari Warnes (STNA)
Court 5 14 STNA Gold v KNA Blue Taylah Griffin (NTNA) BNA
Court 6 14 BNA Black v NTNA Black Brooke Jones (SENA) Ella Fitzpatrick (STNA)
Court 7 14 Devon Navy v NTNA White Charlotte Davies (SENA) Sarah Fitzpatrick (STNA)
Court 8 15 STNA Blue v NTNA Black Tania Mayne (KNA) Shantelle Grice (NTNA)
Court 9 15 KNA Blue v SENA Emma Redmond (NTNA) Darren Briggs (Devon)
Court 10 15 BNA Gold v NTNA White Jorjah Deane (NTNA) Ella Warnes (STNA)
9:30AM            
  13b Devon Navy v Bye    
  17 Devon Navy v Bye    
Court 2 12 Devon Navy v NTNA White Sam Tylutki (STNA) Tahlia Perkins (NTNA)
Court 3 12 STNA Blue v NTNA Black Brooke Jones (STNA) KNA
Court 4 12 STNA Gold v KNA Blue Taylah Griffin (NTNA) Courtney Grice (NTNA)
Court 5 17 NTNA White v STNA Gold Jo Thompson (KNA) Jason Nicholls (STNA)
Court 6 17 NTNA Black v KNA Blue Ray Donoghue (STNA) Marsha Batchelor (SENA)
Court 7 13a KNA Blue v STNA Gold Emma Redmond (NTNA) Jenni Gillam (STNA)
Court 8 13a NTNA Black v BNA Gold Kayla Mckeown (STNA) Nicole Warnes (STNA)
Court 9 13b NTNA White v STNA Blue Nadine Coleman (Devon) Peter Visser (KNA)
Court 10 13b SENA v Devon Jade Cara Berry (STNA) Shantelle Grice (NTNA)
10:00AM            
  11 SENA v Bye    
  15 Bye v BNA Gold    
Court 2 15 SENA v Devon Navy Sarah Fitzpatrick (STNA) Taylah Griffin (NTNA)
Court 3 15 NTNA Black v KNA Blue Marsha Batchelor (SENA) Charlotte Davies (SENA)
Court 4 15 NTNA White v STNA Blue Clarissa Murphy (STNA) Lisa Piper (Devon)
Court 5 11 NTNA Black v STNA Gold Tahlia Perkins (NTNA) Isabelle Mayne (KNA)
Court 6 11 Huon Valley v Devon Navy Aleigha Gumley (NTNA) Tianah Kamaric (STNA)
Court 7 11 NTNA White v KNA Blue Brooke Jones (STNA) Lari Warnes (STNA)
Court 8 14 NTNA Black v STNA Gold Peter Visser (KNA) Ella Fitzpatrick (STNA)
Court 9 14 NTNA White v BNA Black Lily Campbell (STNA) Emma Redmond (NTNA)
Court 10 14 KNA Blue v Devon Navy Ella Warnes (STNA) BNA
10:30AM            
  13b NTNA White v Bye    
  17 NTNA Black v Bye    
Court 2 13b STNA Blue v SENA Ali Gumley (NTNA) Kate Lowry (STNA)
Court 3 13b Devon Jade v Devon Navy Ray Donoghue (STNA) Jorjah Deane (NTNA)
Court 4 13a BNA Gold v KNA Blue Cara Berry (STNA) Kayla Mckeown  (STNA)
Court 5 13a STNA Gold v NTNA Black Nadine Maggs (Devon) Rachael Goetzke (KNA)
Court 6 12 KNA Blue v Devon Navy Nicola Pace (STNA) Charlotte Davies (SENA)
Court 7 12 NTNA Black v STNA Gold Nadine Coleman (Devon) Sam Tylutki (STNA)
Court 8 12 NTNA White v STNA Blue Kristelle Robinson (Devon) Lari Warnes (STNA)
Court 9 17 STNA Gold v Devon Navy Aleigha Gumley (NTNA) Nicole Warnes (STNA)
Court 10 17 KNA Blue v NTNA White Libby Morman (STNA) Jason Nicholls (STNA)
11:00AM            
  11 Huon Valley v Bye    
  15 SENA v Bye    
Court 2 14 NTNA Black v KNA Blue Jenni Gillam (STNA) Denise Briggs (Devon)
Court 3 14 BNA Black v Devon Navy Amy Leaman (Huon) Shantelle Grice (NTNA)
Court 4 14 STNA Gold v NTNA White BNA Emma Redmond (NTNA)
Court 5 15 STNA Blue v BNA Gold Taylah Griffin (NTNA) Anna Gatehouse (SENA)
Court 6 15 KNA Blue v NTNA White Ella Warnes (STNA) Suzette Weeding  (STNA)
Court 7 15 Devon Navy v NTNA Black Rachael Goetzke (KNA) Steph Crosswell (NTNA)
Court 8 11 Devon Navy v NTNA Black Tahlia Perkins (NTNA) Tianah Kamaric (STNA)
Court 9 11 STNA Gold v NTNA White Jess Fitzgerald (Devon) Emma Wilson (KNA)
Court 10 11 KNA Blue v SENA Nicola Pace (STNA) Brooke Jones (STNA)
11:30AM            
  13b Devon Jade v Bye    
  17 STNA Gold v Bye    
Court 2 12 STNA Gold v STNA Blue Shantelle Grice (NTNA) Nadine Coleman (Devon)
Court 3 12 KNA Blue v NTNA White Tianah Kamaric (STNA) Bianca Monks (SENA)
Court 4 12 Devon Navy v NTNA Black Emma Wilson (KNA) Emma Redmond (NTNA)
Court 5 17 NTNA White v NTNA Black Ray Donoghue (STNA) Taylah Griffin (NTNA)
Court 6 17 Devon Navy v KNA Blue Sarah Fitzpatrick (STNA) Libby Morman (STNA)
Court 7 13b Devon Navy v STNA Blue Kate Lowry (STNA) Rachael Goetzke (KNA)
Court 8 13b SENA v NTNA White Ellie Doyle (Huon) Nicola Pace (STNA)
Court 9 13a KNA Blue v NTNA Black Ella Fitzpatrick (STNA) Tahlia Perkins (NTNA)
Court 10 13a BNA Gold v STNA Gold Ann Pearce (NTNA) Kristy Nelson (Devon)
12:00PM            
  11 KNA Blue v Bye    
  15 STNA Blue v Bye    
Court 2 11 Huon Valley v NTNA Black Jenni Gillam (STNA) Sam Tylutki (STNA)
Court 3 11 SENA v STNA Gold Emma Redmond (NTNA) BNA 
Court 4 11 NTNA White v Devon Navy Zoe Bird (STNA) Clarissa Murphy (STNA)
Court 5 14 Devon Navy v STNA Gold Taylah Griffin (NTNA) Shantelle Grice (NTNA)
Court 6 14 KNA Blue v BNA Black Danielle McLean (NTNA) Jorjah Deane (NTNA)
Court 7 14 NTNA Black v NTNA White Lisa Piper (Devon) Brooke Jones (SENA)
Court 8 15 NTNA White v Devon Navy Nicole Warnes (STNA) Charlotte Davies (SENA)
Court 9 15 BNA Gold v KNA Blue Kayla Mckeown (STNA) Suzette Weeding (STNA)
Court 10 15 SENA v NTNA Black Denise Briggs (Devon) Rachael Goetzke (KNA)
12:30PM            
  13b SENA v Bye    
  17 NTNA White v Bye    
Court 2 12 STNA Blue v Devon Navy Tahlia Perkins (NTNA) Charlee Milbourne (NTNA)
Court 3 17 NTNA Black v Devon Navy Sarah Fitzpatrick (STNA) Eloise Jones (STNA)
Court 4 17 STNA Gold v KNA Blue Steph Crosswell (NTNA) Nadine Maggs (Devon)
Court 5 13b NTNA White v Devon Navy Lily Campbell (STNA) Peter Visser (KNA)
Court 6 13b Devon Jade v STNA Blue Shantelle Grice (NTNA) Jess Fitzgerald (Devon)
Court 7 12 NTNA White v STNA Gold Nadine Coleman (Devon) Dee Richards (KNA)
Court 8 12 KNA Blue v NTNA Black Cara Berry (STNA) Glynis Devereux (STNA)
Court 9 13a STNA Gold v KNA Blue Danielle McLean (NTNA) Jason Nicholls (STNA)
Court 10 13a BNA Gold v NTNA Black Ray Donoghue (STNA) Amy Leaman (Huon)
1:00PM            
  11 NTNA Black v Bye    
  15 NTNA Black v Bye    
Court 2 14 STNA Gold v BNA Black Tahlia Perkins (NTNA) Lisa Piper (Devon)
Court 3 14 NTNA White v KNA Blue Cara Berry (STNA) BNA
Court 4 14 Devon Navy v NTNA Black Kate Lowry (STNA) Nicola Pace (STNA)
Court 5 15 KNA Blue v STNA Blue Taylah Griffin (NTNA) Charlotte Davies (SENA)
Court 6 15 NTNA White v SENA Zoe Bird (STNA) Clarissa Murphy (KNA)
Court 7 15 Devon Navy v BNA Gold Matilda Lenthall (NTNA) Ella Fitzpatrick (STNA)
Court 8 11 STNA Gold v KNA Blue BNA Jess Fitzgerald (Devon)
Court 9 11 Devon Navy v SENA Ann Pearce (NTNA) Glynis Devereux  (STNA)
Court 10 11 NTNA White v Huon Valley Dee Richards (KNA) Sam Tylutki (STNA)
1:30PM            
  13b STNA Blue v Bye    
  17 KNA Blue v Bye    
Court 2 12 NTNA Black v NTNA White Lily Campbell (STNA) Eloise Jones (STNA)
Court 3 12 STNA Blue v KNA Blue Tahlia Perkins (NTNA) Ann Pearce (NTNA)
Court 4 12 Devon Navy v STNA Gold Emma Redmond (NTNA) Courtney Grice (NTNA)
Court 5 17 NTNA Black v STNA Gold Nadine Maggs (Devon) Marsha Batchelor (SENA)
Court 6 17 Devon Navy v NTNA White Kayla Mckeown (STNA) Jason Nicholls (STNA)
Court 7 13a KNA Blue v BNA Gold Ellie Doyle (Huon) Taylah Griffin (NTNA)
Court 8 13a NTNA Black v STNA Gold Shane Temby (Devon) BNA 
Court 9 13b Devon Navy v SENA Jenni Gillam (STNA) Shantelle Grice (NTNA)
Court 10 13b NTNA White v Devon Jade Jo Thompson (KNA) Nicole Warnes (STNA)
2:00PM            
  11 STNA Gold v Bye    
  15 KNA Blue v Bye    
Court 3 11 NTNA Black v NTNA White Tianah Kamaric (STNA) Clarissa Murphy (STNA)
Court 4 15 NTNA Black v NTNA White Kate Lowry (STNA) Suzette Weeding (STNA)
Court 5 14a 2nd ladder v 3rd ladder Ray Donoghue (STNA) Emma Redmond (NTNA)
Court 6 14b 2nd ladder v 3rd ladder Jo Thompson (KNA) Sarah Fitzpatrick (STNA)
Court 7 11 Huon Valley v SENA Cara Berry (STNA) Glynis Devereux (STNA)
Court 8 11 KNA Blue v Devon Navy Brooke Jones (SENA) Danielle McLean (NTNA)
Court 9 15 STNA Blue v Devon Navy Charlotte Davies (SENA) Shantelle Grice (NTNA)
Court 10 15 SENA v BNA Gold Taylah Griffin (NTNA) Lisa Piper (Devon)
2:30PM          
Court 3 13b 4th ladder v 5th ladder Nicola Pace (STNA) Tahlia Perkins (NTNA)
Court 4 13b 2nd ladder v 3rd ladder Zoe Bird (STNA) Ella Fitzpatrick (STNA)
Court 5 12a NTNA Black v STNA Gold Peter Visser (KNA) Charlotte Davies (SENA)
Court 6 12b 1st ladder v 2nd ladder Tianah Kamaric (STNA) Sam Tylutki (STNA)
Court 7 17 2nd ladder v 3rd ladder Nadine Maggs (Devon) Eloise Jones (STNA)
Court 8 17 4th ladder v 5th ladder Nicole Warnes (STNA) Taylah Griffin (NTNA)
Court 9 13a NTNA Black v KNA Blue Huon Kayla Mckeown (STNA)
Court 10 13a STNA Gold v BNA Gold KNA  Nadine Coleman (Devon)
3:00PM            
  11 NTNA White v Bye    
  15 NTNA White v Bye    
Court 3 11 SENA v NTNA Black Lily Campbell (STNA) Glynis Devereux (STNA)
Court 4 11 Devon Navy v STNA Gold Shantelle Grice (NTNA) Clarissa Murphy (STNA)
Court 5 14a 1st ladder v Winner Prelim Tania Mayne (KNA) Emma Redmond (NTNA)
Court 6 14b 1st ladder v Winner Prelim BNA Eloise Jones (STNA)
Court 7 15 Devon Navy v KNA Blue Kayla Mckeown (STNA) Danielle McLean (NTNA)
Court 8 15 STNA Blue v SENA Jenni Gillam (STNA) Darren Briggs (Devon)
Court 9 15 BNA Gold v NTNA Black Jason Nicholls (STNA) KNA
Court 10 11 KNA Blue v Huon Valley Tahlia Perkins (NTNA) Suzette Weeding (STNA)
3:30PM            
Court 3 11a NTNA Black v STNA Gold Shantelle Grice (NTNA) Sarah Fitzpatrick (STNA)
Court 4 13b 1st ladder v Winner Prelim Emma Redmond (NTNA) Zoe Bird (STNA)
Court 5 17 1st ladder v Winner Prelim Ray Donoghue (STNA) Jason Nicholls (STNA)
Court 6 13a 1st ladder v 2nd ladder Tahlia Perkins (NTNA) Charlotte Davies (SENA)
Court 7 15a 1st ladder v 2nd ladder Eloise Jones (STNA) Kayla Mckeown (STNA)
Court 8 15b 1st ladder v 2nd ladder Taylah Griffin (NTNA) Nicole Warnes (STNA)
Court 9 11b 1st ladder v 2nd ladder Jenni Gillam (STNA) Ella Fitzpatrick (STNA)